Darmowe spotkanie zrozumienia, jest dostępne dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Więcej informacji.
Spotkaj się online za darmo

Zapisz się na wyjazd z nami, dla siebie, żeby było ci lepiej…

Wyjazdy , warsztaty i eventy Lepiej mi to prawdziwe przestrzenie dla ciała, umysłu i duszy. Każdy jest niepowtarzalny i przygotowany ze szczególną dbałością o detale, te organizacyjne i jakościowe. Wszystko po to, by było Ci lepiej.

Podczas nich nie tylko się wyciszasz i osiągasz harmonię, ale także zanurzasz się w swej podświadomości, dbasz o ciało, pracujesz z oddechem, medytujesz i porządkujesz swoją wiedzę z obszaru psychologii i rozwoju osobistego. Prowadzone są przez naszych specjalistów, współpracujących z nami na stałe, ale także zapraszamy do współpracy wyjątkowych gości. Do wyboru są wyjazdy dla kobiet, dla mężczyzn, te psychoedukacyjne, czy bardziej nastawione na wyciszenie i zanurzenie się w sobie, zawsze przygotowane z empatią i starannością w sprzyjającym i bezpiecznym otoczeniu.

Z pewnością na każdym z nich czekają na Ciebie inspirujące doświadczenia, budujące znajomości, piękne miejsca – to wszystko co przynosi harmonię dla ciała, umysłu i duszy. Przejrzyj nasza ofertę i wybierz coś dla siebie.

Rozwiń więcej
Zapisz się na najbliższy wyjazd
miejsce: ZAKOPANE

Nazwa wyjazdu

01/01/2024 - 07/01/2024
Curabitur interdum, lorem tincidunt aliquet rhoncus, ipsum urna vehicula enim, id hendrerit lacus est quis felis. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Donec ultrices orci mauris, et lobortis est tincidunt eu. Cras dui libero, pharetra non venenatis id, laoreet in nisi. Integer eget metus quis ante congue tempor. Nunc sodales a dui sit amet blandit. Mauris iaculis quam in nulla dapibus, vitae lobortis velit accumsan.
Zapisz się

Darmowa konsultacja

Dla wszystkich szukających wsparcia i porady w wyborze odpowiedniego specjalisty, wyjazdu czy odpowiedniego wydarzenia na temat Ciebie frapujący – oferujemy darmową 20 min. konsultację.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kogoś, kto wysłucha Twoich problemów, czy może szukasz wskazówek dotyczących odpowiedniego specjalisty, czy też chciałbyś zaplanować zestaw treningów u naszych coachów, którzy pomogą Ci w Twoim rozwoju osobistym - nasze darmowe konsultacje są dla Ciebie!

Zapisz się na konsultację

Sprawdź nasz sklep

W naszym sklepie znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkty wspierające Twój wellbeing i holistyczny dobrostan.

W naszym sklepie znajdziesz przedmioty, które będą przydatne w Twej drodze do osiągnięcia dobrostanu i przyczynią się do budowy zdrowia mentalnego i fizycznego. Oferujemy zestawy do medytacji, podręczniki, akcesoria do aromaterapii oraz inne narzędzia i materiały, które poprawią jakość Twojego życia i wprowadzą harmonię do Twojej codzienności.

Idź do sklepu
Kontakt
Kontakt
ul. Francuska 15/22
03-906 Warszawa, Polska
+ 48 731 583 333
kontakt@lepiejmi.pl
Biuro: (pn-pt) 10.00-16.00
crosschevron-down
    0
    Twój koszyk jest pusty